Epizódy

2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater

2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater

Základné informácie

Český názov: Peter, Peter, kaviárovej fotr
Premiéra: 23. september 1999
Scenár: Chris Sheridan
Réžia: Jeff Myers
Produkčné číslo: 1ACX08

Titulky: CSEN

Popis

Loisina bohatá teta Marguerite ju príde navštíviť, avšak v momente, keď vojde do dverí, padne na zem mŕtva. Po jej pohrebe idú Lois a Peter za právnikom, u ktorého sa dozvedia, že im teta zanechala obrovské sídlo - Cherrywood Manor v Newporte. Keď vojdú dnu, služobníctvo ich privíta a v momente odíde, lebo teta im zaplatila len za privítanie. Peter ich však najme späť a na Loisinu otázku, odkiaľ získajú toľko peňazí, ju čaká nemilé prekvapenie – Peter predal ich starý dom.

Peter má problémy sa prispôsobiť vysokej spoločnosti, zatiaľ čo Stewie sa prispôsobil ihneď. Peter prosí Briana aby ho naučil ako sa správať v spoločnosti. Po niekoľkých bežných metódach prechádza na šokovú terapiu. Keď Peter príde na aukciu boháčov, Lois je šokovaná – Peter sa vie chovať ako gentleman, avšak až príliš. Dokonca si myslí, že je boháč – ľahostajne odkúpi v akcii vázu za $100,000,000.

Lois nalieha aby sa rodina vrátila do Quahogu hneď ako to je možné – tvrdí, že Newport mení ľudí. Keď Brian rozbije Petrov Star Wars pohár, Peter sa vráti do reality, avšak stále dlží 100 miliónov dolárov a práve dorazil pán Brandywine z Historickej Spoločnosti pre peniaze. Po niekoľkých neúspešných pokus dokázať, že Cherrywood má historickú cenu, ktorá by pokryla cenu, ktorú dlží, Peter našiel zbierku skrytých fotiek – fotky niekoľkých amerických osobností, vrátane Abrahama Lincolna, v Cherrywood Manor, ktorý bol v tom čase bordel. Tieto fotky urobili Cherrywood dostatočne cenný a tak si Peter jednu z fotiek uchmatol, aby mohol odkúpiť naspäť ich dom.

Ku koncu sa už Peter nestará, čo si o ňom Loisina rodina myslí, keďže jej predkovia bola len banda pasákov a ľahkých žienok.

« 1x07 - Brian: Portrait of a Dog 2x02 - Holy Crap »

Obrázky

2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater 2x01 - Peter, Peter, Caviar Eater