Epizódy

1x06 - The Son Also Draws

1x06 - The Son Also Draws

Základné informácie

Český názov: Poslední skaut
Premiéra: 9. máj 1999
Scenár: Ricky Blitt
Réžia: Neil Affleck
Produkčné číslo: 1ACX06

Titulky: CSEN

Popis

Chris chodí do skautského tábora, ale prestáva sa mu tam páčiť a chce s tým skončiť, avšak bojí sa to povedať Petrovi. Nakoniec ho odtiaľ vyhodia a Peter sa rozhodne navštíviť veliteľstvo skautov v New Yorku aby zobrali Chrisa späť.

Brian ostane doma a keď sa pokazí diaľkové ovládanie aj tlačítka na televízii a ešte k tomu nejde vybrať zo zásuvky je nútený pozerať telenovely, z čoho za chvíľu zcvokne.

Peter potrebuje ísť na WC a tak zastavia na malú prestávku v Geronimo's Palace – kasíne amerických indiánov. Lois sa rýchlo stane závislou a vsadí aj vlastné auto, ktoré vzápätí prehrá. Peter sa ho snaží získať späť tvrdením, že je rodený indián ("Môj pra-pradedko bol Jeep Grand Cherokee."), avšak musí to dokázať splnením úlohy – Vision Quest.

Chris sprevádza Petra v divočine aby mu povedal, že chce radšej kresliť ako byť skautom. Keď už Peter začne umierať hladom, začne hovoriť so stromami a uvidí jeho duchovného sprievodcu, Fonzieho. Nakoniec poslúchne aj Chrisa a uvedomí si, že je talentovaný maliar. Vrátia sa do kasína, opäť získajú auto a vrátia sa domov.

« 1x05 - A Hero Sits Next Door 1x07 - Brian: Portrait of a Dog »

Obrázky

1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws 1x06 - The Son Also Draws