Epizódy

1x04 - Mind Over Murder

1x04 - Mind Over Murder

Základné informácie

Český názov: Stroj času
Premiéra: 25. apríl 1999
Scenár: Garrett Donovan a Neil Goldman
Réžia: Roy Allen Smith
Produkčné číslo: 1ACX03

Titulky: CSEN

Popis

Stewie má strašné bolesti kvôli rastúcim zúbkom. Lois mu povie, že bolesť po čase prejde, čo mu dodá nápad postaviť stroj času a posunúť sa do doby, keď mu už zúbky prestanú rásť. Medzitým, Peter vezie Chrisa na futbal, kde sa pobije s inými rodičmi. Udrie, ako sa domnieval, otca, ale vysvitne, že to bola tehotná žena.

Lois dala Petrovi domáce väzenie a Peter už čoskoro zistí, že mu chýbajú jeho kamaráti. Rozhodne sa vybudovať bar v pivnici ich domu, aby ho mohli ostatní navštíviť. Onedlho sa podzemný bar stane vyhľadávaným miestom v meste. Lois to zistí a je naštvaná, ale neskôr dostane možnosť spievať na pódiu pred živým publikom, po čom túžila celý život. Po čase sa jej to zapáči, avšak Petrovi sa začne nepáčiť pozornosť hlavne mužskej časti publika.

Stewieho plány stroja času sú odhalené, čo v ňom vyvolalo paniku a pokúsi sa vráti v čase späť do doby, keď boli ešte neodhalené. A tak sa vracia v čase, predíde aj hádke na štadióne avšak, nanešťastie, jeho zúbky stále rastú.

« 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x05 - A Hero Sits Next Door »

Obrázky

1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder 1x04 - Mind Over Murder