Epizódy

1x03 - Chitty Chitty Death Bang

1x03 - Chitty Chitty Death Bang

Základné informácie

Český názov: Bumtarata smrt
Premiéra: 18. apríl 1999
Scenár: Danny Smith
Réžia: Dominic Polcino
Produkčné číslo: 1ACX04

Titulky: CSEN

Popis

Prípravy na blížiace sa Stewieho prvé narodeniny sú v plnom prúde. Lois rezervovala stôl v Cheesie Charlie’s, obľúbenej reštaurácii pre deti, a poslala Petra (spolu s Chrisom) zaplatiť zálohu. Avšak keď prišli, Peter sa pohádal s majiteľom, čím stratil rezerváciu a uvedomil si, že to Lois určite rozzúri. Stewie zle pochopil význam jeho narodenín a predpokladal, že ten istý záhadný „Muž v Bielom“, ktorý ho priniesol na svet, sa vráti, aby ho zahnal naspäť do bruška matky, z ktorého práve pred rokom utiekol. Meg si medzitým našla novú priateľku Jennifer.

Peter sa snažil všelijako zakryť jeho chybu a prehováral Lois, že Stewie nepotrebuje mať párty v reštaurácii, lebo už naplánoval extravagantnú párty doma. Stewie z obáv z „Muža v Bielom“ odchádza na letisko, kde si uvedomí, že by sa mu mal nakoniec čeliť a tak sa vracia domov. Peter sa zúfalo snaží, stále neúspešne, zostaviť párty pre Stewieho včas. Nakoniec presmeroval cirkus prechádzajúci mestom do ich záhrady, čím zachránil celý deň. Avšak keď povedal Lois, že dovolil Meg ísť na párty jej priateľke, zase všetko pokazil. Lois chcela mať celú rodinu pohromade na Stewieho prvých narodeninách a tak posiela Petra pre Meg.

Nakoniec vysvitne, že „party“ Meginej priateľky je v skutočnosti stretnutie, kde chcú účastníci spáchať hromadnú samovraždu. Peter odvezie Meg práve včas, avšak vodca kultu ich prenasleduje až do domu (má oblečené bielu róbu) a Stewie ho berie ako „Muža v Bielom“. Zbaví sa ho a s pocitom víťazstva sa pripája k ostatným a užíva si party.

« 1x02 - I Never Met the Dead Man 1x04 - Mind Over Murder »

Obrázky

1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang 1x03 - Chitty Chitty Death Bang