Epizódy

1x01 - Death Has a Shadow

1x01 - Death Has a Shadow

Základné informácie

Český názov: Démon alkohol
Premiéra: 31. január 1999
Scenár: Seth MacFarlane
Réžia: Peter Shin a Roy Allen Smith
Produkčné číslo: 1ACX01

Titulky: CSEN

Popis

Peter je pozvaný na poľovačku avšak môže ísť pod podmienkou, že tam nebude piť. Samozrejme tento sľub poruší a na druhý deň sa zobudí s tým, že zaspal do práce (pracuje ako inšpektor hračiek v spoločnosti Happy-Go-Lucky Toy).

Vďaka nedbalosti je prepustený, avšak nemôže to povedať Lois. Po chvíle zatajovania, si uvedomí, že musí nájsť nejaký zdroj príjmov a tak sa rozhodne prejsť na sociálne dávky. Po obdržaní prvého šeku ho čaká milé prekvapenie - kvôli chybe dostáva od vlády $150 000 týždenne.

Začne kupovať všetko čo mu príde pod nos, hovoriac Lois, že v robote dostáva prémie. Avšak keď Lois naozaj zistí čo sa deje, začne zúriť. Peter si uvedomí, že by to mal napraviť, tak sa rozhodne vrátiť peniaze daňovým poplatníkom tým, že zo vzducholode rozhádže všetky peniaze na preplnený štadión počas Super Bowlu, čo bohužiaľ vedie len k zostreleniu vzducholode a následnému Petrovmu zatknutiu.

Peter ide na súdne pojednávanie kvôli daňovým podvodom, na ktorom sa sám snaží obhájiť. Ale keď sudca aj napriek tomu rozhodne odsúdiť Petra na dlhú dobu, Stewie použije vlastnoručne vyrobený ovládač mysle proti sudcovi a donúti ho prepustiť Petra a dokonca dostať späť jeho prácu.

1x02 - I Never Met the Dead Man »

Obrázky

1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow 1x01 - Death Has a Shadow